V mene organizátora podujatia EVBRES – Evidence-Based Research https://www.fmed.uniba.sk/index.php?id=27168 by sme Vás, milí rodičia a priatelia, radi pozvali na prednášky a panelovú diskusiu na tému: „The incorporation of end users’ perspectives when planning new clinical studies. How to overcome the many challenges and barriers by using an evidence-based research approach”, ktorá sa uskutoční 14.9.2022 v čase od 9:00 do 10:30 na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského, Moskovská ul. č. 2.

Cieľom podujatia je predstaviť koncept výskumu založeného na dôkazoch (Eevidence-based-Research – EBR) a diskutovať jeho využitie vo výskume a klinickej praxi so zameraním na význam a potrebu zapojenia koncových užívateľov (klinických pracovníkov, pacientov, rodinných príslušníkov) do plánovania a realizácie nového výskumu.

Pokiaľ ste rodičia, ktorí absolvovali s dieťaťom diagnostiku v našom Akademickom centre výskumu autizmu a mali by ste záujem zúčastniť sa panelovej diskusie, podeliť sa o svoje skúsenosti, názor ohľadom účasti na výskume, ste vítaní!

V prípade záujmu o aktívnu účasť na panelovej diskusii prosím kontaktujte:

Doc. MUDr. Michaelu Kostičovú, PhD., MPH

e-mail: michaela.kosticova@fmed.uniba.sk

tel: 0903 262 706

Podujatie bude prebiehať v anglickom jazyku bez tlmočenia. Registrácia nie je potrebná, účasť je bez poplatku. Po skončení podujatia je plánovaná tlačová konferencia.

Bližšie informácie nájdete na web stránke: EVBRES – Evidence-Based Research (uniba.sk)